۴ نفر در شهرستان مهر به قتل رسیدند/ قاتل شناسایی شد

به گزارش خبرگزاری اقتصادآینده، به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سرهنگ کاووس محمدی افزود: در ساعت۱۱ روز چهارشنبه ۱۷اقتصادآینده ماه ۹۸ یک مورد تیراندازی براثر اختلاف ملکی _خانوادگی در روستای غلام آباد از توابع شهرستان اقتصادآینده به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام که بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بررسی مأموران اعزامی حاکی از آن بود فردی ۴۲ ساله به علت اختلاف ملکی با اعضای خانواده خود درگیر و با اسلحه شکاری ۴ نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده و از محل متواری شده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: قاتل توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اقتصادآینده شناسایی و اقدامات لازم برای دستگیری وی در دست اقدام می باشد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضایی پرونده ای در این خصوص تشکیل شده و اجساد به پزشکی قانونی انتقال گردید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در پایان توصیه کرد: شهروندان برای حل مشکلات و اختلافات خود ضمن مراجعه به مراکز انتظامی و قضایی یا واحدهای مشاوره معتبر از هرگونه خشونت های خانوادگی پیشگیری کنند.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید