عملکرد خبرگزاری مهر گیلان در حوزه تبلیغات اسلامی و سپاه مطلوب است

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، روح الله پوراسماعیلی پنجشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری اقتصادآینده استان گیلان با اشاره به نقش رسانه در آگاهی بخشی جامعه، اظهار کرد: دشمن امروز از ابزارهای رسانه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی استفاده می کند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی در این زمینه هزینه‌های بسیاری انجام داده است، افزود: اصحاب رسانه باید با تولید محتوای مناسب رسانه‌ای و بیان دستاوردهای نظام در طول ۴۰ سال گذشته و آگاهی بخشی به جامعه در برابر توطئه‌های دشمن مقابله کنند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات اسلامی سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: خبرنگاران و رسانه باید در این زمینه نیز محتواسازی کرده و سطح آگاهی آحاد جامعه را درباره این بیانیه که افق گام دوم انقلاب را از سوی مقام معظم رهبری ترسیم کرده افزایش دهند.

وی همچنین به رسالت سازمان تبلیغات اسلامی و فعالیت‌ها و اقدامات و تحولات خوب صورت گرفته از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان با حضور حجت الاسلام مهدوی اشاره و تصریح کرد: سازمان تبلیغات در حوزه ترویج، تبلیغ و اشاعه مبانی اسلامی و انقلاب گام‌های خوبی برداشته است.

پوراسماعیلی با اشاره به عملکرد خوب خبرگزاری اقتصادآینده در استان گیلان در راستای پوشش اخبار سازمان تبلیغات اسلامی و همچنین سپاه قدس گیلان، گفت: این خبرگزاری با بهره‌گیری از نیروهای خوب و متعهد توانسته در حوزه فعالیت‌های رسانه‌ای استان گیلان گام‌های مثبتی بردارد.

وی ادامه داد: خبرگزاری اقتصادآینده استان گیلان در پوشش اخبار مربوط به فعالیت‌های سپاه قدس گیلان نیز عملکرد مطلوبی دارد.

بیان مشکلات و دغدغه‌های مردم رسالت اصحاب رسانه

در ادامه این دیدار مدیر خبرگزاری اقتصادآینده در استان گیلان نیز ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه، اظهار کرد: خبرگزاری اقتصادآینده استان گیلان در طول فعالیت خود تلاش کرده تا در حوزه تبلیغی و آگاهی بخشی رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی و سایر دستگاه‌ها به جامعه گام‌های خوبی بردارد.

مریم اصغری با اشاره به برخی از سیاست‌های کاری خبرگزاری اقتصادآینده، گفت: تمامی خبرنگاران فعال در خبرگزاری اقتصادآینده استان گیلان تلاش می کنند تا در راستای تحقق این سیاست‌ها به ویژه پوشش مطلوب فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی عملکرد مطلوبی داشته باشند.

وی آگاهی بخشی به جامعه و انتقال مشکلات و دغدغه‌های مردم به مسئولان را یکی از مهم ترین رسالت‌های خبرنگاران دانست و ادامه داد: با توجه به اینکه محرومیت استان گیلان در پوشش سبز آن  مخفی است لذا اصحاب رسانه استان باید صدای مردم بوده و این محرومیت و مشکلات را به گوش مسئولان برسانند.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید