ظرفیت های فرهنگی برای آموزش دانش آموزان بکار گرفته شود

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، پرویز ابراهیمی ظهر سه شنبه در جلسه کمیته هماهنگی امور دانش آموزی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان که با حضور مدیران مدارس برگزار شد، گفت: مخاطب اصلی این جشنواره دانش آموزان هستند.

مسئول هماهنگی امور دانش آموزی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان افزود: تکریم و رعایت احترام دانش آموزان باید در اولویت مدیران و معلمان باشد.

پرویز ابراهیمی با بیان اینکه مدیران مدارس اطللاع رسانی لازم را برای حضور دانش آموزان و خانواده هایشان برای حضور در مراسم افتاحیه جشنواره انجام دهند، اضافه کرد: افتتاحیه جشنواره در روز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه در ابتدای پیاده راه بوعلی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه همدان پایه گذار جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان است، افزود: آموزش و پرورش در این جشنواره حضور جدی دارد و وجود بخش تئاتر دانش آموزی در جشنواره نشان از اهمیت مسئولان برگزاری جشنواره به این بخش است.

ابراهیمی با توضیح اینکه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان باید برای دانش آموزان آورده ای داشته باشد، اضافه کرد: باید از تمام ظرفیت های فرهنگی برای آموزش استفاده شود زیرا بهترین روش تربیتی روش غیر مستقیم مثل تئاتر است.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۸ در همدان برگزار می شود.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید