کد خبر: 207416
۲۶
۰
۰
نسخه چاپی
فرمانده انتظامی استان :

کشف 2 تن و 300 کیلو پودر شوینده در اصفهان

فرمانده انتظامی استان از کشف 2 تن و 300 کیلو پودر شوینده که در یک انبار احتکار شده بود خبر داد.

کشف 2 تن و 300 کیلو پودر شوینده در اصفهان

به گزارش خبرنگار اقتصاد آینده از اصفهان/ سردار مهدی معصوم بیگی در تشریح این خبر افزود: طرح عملیاتی مقابله با احتکار کنندگان کالا به ویژه تجهیزات بهداشتی و پزشکی در استان اصفهان با همکاری نمایندگان اداره تعزیزات حکومتی و معاونت غذا و درمان و اداره صمت تا عادی شدن شرایط ادامه دارد.

وی افزود: ماموران پایگاه اطلاعاتی شهرستان اصفهان در بازرسی از یک منزل مسکونی 2 تن و 300 کیلو پودر شوینده و 8 هزار و 894 پد الکلی و لوازم بهداشتی که احتکار شده بودند کشف کردند.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: همچنین در بازرسی از یک خودرو نیز 12 هزار و 880 جفت دستکش صنعتی خارجی که در 93 کارتن جاساز شده بودند کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از یک منزل مسکونی نیز 70 هزار ماسک ، 573 هزار پد الکلی و لوازم پزشکی و 390 کارتن لباس و "گان" کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد:در مجموع2 تن و 300 کیلو پودر شوینده ،8 هزار و 894 پد الکی، 12 هزار و 880 جفت دستکش صنعتی، 70 هزار ماسک، 573 هزار پد الکلی و لوازم پزشکی و 390 کارتن لباس و "گان" طی 3 عملیات جداگانه و توسط ماموران انتظامی و پایگاه اطلاعاتی شهرستان اصفهان کشف و 3 متهم نیز دستگیر شدند.

سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به تحویل متهمان این پرونده به مراجع قضائی تاکید کرد: طرح های عملیاتی پلیس برای شناسایی و تحویل محتکران لوازم بهداشتی و تجهیزات مقابله با بیماری کرونا به مراجع قانونی تداوم دارد و اینگونه افراد بدانند پلیس برخوردی قاطع و قانونی با آنها خواهد داشت و اجازه فعالیت به آنها هرگز داده نخواهد شد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید