کد خبر: 210023
۰
۰
نسخه چاپی

اهدای محموله اقلام بهداشتی به بیمارستان‌های خراسان جنوبی

محسن احتشام در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اتاق‌های بازرگانی به نمایندگی از بخش خصوصی در کنار دیگر نهادها در صف اول مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور ایستاده است و برای تأمین بخشی از تجهیزات پزشکی و اقلام مورد نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی بیرجند هم در راستای مسئولیت اجتماعی و باورهای دینی و انسانی همچون اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور توان خود را در راستای هم افزایی و همیاری عمومی بخش خصوصی برای عبور از بحران کرونا در استان بکار گرفته و از هیچ کوششی دریغ نمی‌نماید.

احتشام افزود: با تلاش‌های شبانه روزی تیم مشترکی از نهادهای مرجع بخش خصوصی و با همکاری فعالان اقتصادی و پیگیری‌های اتاق بازرگانی بیرجند کمک‌های اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران در ۱۴ بیمارستان خراسان جنوبی توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه این کمک‌ها میزان آن هم چنان در حال افزایش است، ادامه داد: اقلام بهداشتی تهیه شده با هماهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی استان به شهرستان‌های مختلف ارسال می‌شود تا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شود.

وی اظهار کرد: این اقلام شامل ۳۵۰ عدد کلاه، دو هزار و ۱۰۰ عدد لباس گان، ۷۰۰ عدد لباس اورآل، ۴۲۰ عددعینک یکبار مصرف و۴۲۰ عدد شیلد محافظ صورت، یک هزار و ۴۰۰ عدد دستکش لاتکس، هزار و ۴۰۰ عدد دستکش معاینه و ۲ دستگاه ونتیلاتور پرتال است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند، با قدردانی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان‌های استان و کشور که در حال خدمات رسانی به مبتلایان ویروس کرونا هستند، بیان داشت: پرستاران و پزشکان ما قهرمانان خط مقدم عبور از بحران کنونی در کشور هستند و اتاق بازرگانی همچنان در کنار بخش درمان برای گذر کشور از این بحران و شکست کرونا ایستاده است.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید