کد خبر: 210044
۰
۰
نسخه چاپی

وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری در برخی از ساعات افزایش ابر در پاره ای از نقاط رگبار پراکنده و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم هشت درجه و 19 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم هفت درجه و 18 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی از ساعات افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم نیمه ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان هشت درجه و 20 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 10 درجه و 20 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با چهار درجه و منطقه شکوهیه با 20 درجه بود.

78004

منبع : خبرگزاری فارس

اقتصاد آینده : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید