کد خبر: 210302
۱
۰
نسخه چاپی
فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت:

فرهنگ بالای مردم شاهین شهر و میمه زنجیره کرونا را قطع خواهدکرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه فرمانده نیروی انتظامی ، دادستان منطقه و مسعود جهانگیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص آخرین اقدامات پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این شهرستان گزارشاتی را ارائه کردند.

فرهنگ بالای مردم شاهین شهر و میمه زنجیره کرونا را قطع خواهدکرد

به گزارش خبرنگار اقتصاد آینده از شاهین شهر/ در این نشست ابتدا اصحاب رسانه ضمن بیان دغدغه و مشکلات مردم خواسته های آنها به مقام عالی دولت در شهرستان شاهین‌شهر و میمه رساندند.

در ادامه فرماندار شهرستان گفت: طرح تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی از 8 فروردین با همکاری همه دستگاه ها و اصناف همچنین حمایت و همراهی مردم و موارد مطرح شده در اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مستقر در وزارت کشور به طور قطع و یقین توسط همه دستگاه‌ها و نهادها در سطح شهرستان شاهین شهر و میمه تا ۱۵ فروردین لازم الاجرا خواهد بود.

اسفندیار تاجمیری گفت: تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس‌ها عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در سطح کشور مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در شهرستان اجرا می‌شود.

تاجمیری با بیان اینکه شهرستان شاهین‌شهر و میمه در حوزه مبتلایان به ویروس کرونا در سطح استان اصفهان به ازای هر ۱۰۰ نفر جمعیت رتبه دوم را در بین شهرستان های این استان دارد گفت: شاهین شهر و میمه رتبه پنجم فوت شدگان ویروس کرونا در استان اصفهان را به خود اختصاص داده است.

نماینده دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: تاکنون برای مهار کرونا بیش از۹ جلسه توسط مدیریت کرونای شهرستان برگزار شده و خروجی این جلسات ۱۳۲ مصوب بوده که در سطح شهرستان عملیاتی شده است.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان با اشاره به اینکه در سطح شهرستان بیش از ۷۰ درصد شهروندان در طرح خود ارزیابی همکاری داشته‌اند از ۳۰ درصد باقی مانده نیز خواست که در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.

تاجمیری گفت: همه پارکها و بوستانها تفرجگاه‌ها مراکز تفریحی در سیزده به در تعطیل و از همه شهروندان خواست همکاری لازم را برای ریشه‌کنی این بیماری با دستگاه های اجرایی داشته باشند.

وی ادامه داد: به منظور تضمین اجرای طرح تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی خودروهای افراد متخلف از مقررات به مدت یک ماه با اخذ کلیه هزینه‌های جانبی متوقف می‌شود همچنین جریمه نقدی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و پلمپ واحدهای متخلف صنفی با هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی به مدت یک ماه در دستور کار قرار گرفته است.

اسفندیار تاجمیری شهرستان شاهین شهر و میمه را به لحاظ تنوع قومیتی و اقوام و مختلف و ساکنین از همه استان‌های کشور و به لحاظ قرار داشتن در شاهراه شمال جنوب و صنعتی بودن این شهرستان از نظر فرهنگی خاص نامید و از همه مردم برای خانه ماندن و همکاری برای ریشه‌کنی این بیماری دعوت به همکاری نمود.

فرهنگ بالای مردم شاهین شهر و میمه زنجیره کرونا را قطع خواهدکرد

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید