کد خبر: 210719
۰
۰
نسخه چاپی

تسلیت مسئولان مازندران درپی درگذشت رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی

به گزارش خبرگزاری مهر، در پیام تسلیت حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی به مناسبت درگذشت رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان آمده است: درگذشت روحانی وارسته و متعهد مرحوم حجت الاسلام سید عبدالعلی رضایی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران موجب اندوه و تأثر فراوان شد.

بی گمان خدمات ارزشمند آن خادم بی ادعای سنگر امنیت و معنویت که در اوج تواضع، اخلاص و آزادگی مجاهدت‌های فراوانی داشت، از اذهان محو نخواهد شد.

اینجانب ضمن تسلیت فقدان اندوهبار آن روحانی اخلاق مدارو مردمی به همکاران گرامی و تلاشگران صادق و امین نیروی انتظامی بویژه فرماندهی پر تلاش انتظامی مازندران و نیز خانواده گرانقدر و بستگان ایشان و مردم ولایتمدارو انقلابی شهرستان بهشهر، علو درجات و مغفرت الهی را برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی بازماندگان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

همچنین سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران نیز در پیام تسلیتی آورده است: ضایعه درگذشت روحانی جلیل القدر و عالم برجسته، حجت الاسلام سیدعبدالعلی رضایی که عمری را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سنگر پاسداری از امنیت، حریم ولایت و ارزش‌های اسلامی سپری کرد، موجب تأثر و تالم خاطر همگان شد.

اینجانب درگذشت این عالم ربانی را به جامعه روحانیت، همکاران و کلیه کارکنان مجموعه عقیدتی سیاسی انتظامی استان و خانواده گرامی ایشان، تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن روحانی فقید از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید