کد خبر: 210728
۰
۰
نسخه چاپی

مردم از ترددهای درون استانی بپرهیزند/جریمه ۹۷۱ خودروی متخلف

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در روزهای گذشته طرح تردد زوج و فرد در اصفهان با جدیت اجرایی شده است و بدین ترتیب از ابتدای اجرای طرح هشت هزار و ۶۵۲ خودرو در اصفهان جریمه شدند.

وی با اشاره به اینکه هر نوع تجمع در اطراف زاینده رود و پارک خودرو در این محدوده ممنوع است، تاکید کرد: ۸۰ درصد مردم این قانون را رعایت کردند اما به طور کلی از ابتدای اعلام این طرح تاکنون نیز ۹۷۱ خودرو در اصفهان جریمه شدند.

تردد خودرو در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه در اصفهان ممنوع است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به اینکه هر نوع تردد خودرو در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه در اصفهان ممنوع است، تاکید کرد: افرادی که این قوانین را رعایت نمی‌کنند موجب به خطر انداختن سلامتی مردم می‌شوند و بر این اساس با جدیت کامل با آنها برخورد می شود.

محمدی گفت: نکته مهمی که باید به آن اشاره شود اینکه مردم از تردد از دیگر شهرستانهای استان به شهر اصفهان نیز پرهیز کنند تا هرچه سریع تر چرخه انتقال ویروس منحوس قطع شود.

وی تاکید کرد: هنوز شاهد این نوع رفت و آمدها به شهر اصفهان هستیم که خطرآفرین است و باید از آن پرهیز شود و بر این اساس این نوع تردد یعنی سفر از شهرستانهای دیگر به شهر اصفهان نیز مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی است.

جریمه ۲۵۲ خودروی متخلف در ۲۴ ساعت گذشته

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در معابر شهری اصفهان ۲۵۲ خودروی متخلف جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شده‌اند و ۱۰ خودرو نیز به مدت یک ماه توقیف شده است.

منبع : خبرگزاری فارس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید