کد خبر: 231825
۰
۰
نسخه چاپی

ثبت‌نام تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی شروع شد

ثبت‌نام تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی شروع شد

اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) - مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی از آغاز ثبت‌نام فعالیت ویژه تابستان در مراکز فرهنگی هنری این کانون خبر داد.

علی بینش در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد: به منظور تسهیل در بهره‌مندی کودکان و نوجوانان از خدمات کانون و رفاه حال خانواده‌ها، امسال برای نخستین بار کارگاه‌های تخصصی فرهنگی هنری ادبی کانون در ۲ سطح حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به حضور در کارگاه‌های تخصصی آنلاین تا ۱۵ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت kpf.ir و علاقه‌مندان به حضور در کارگاه‌های تخصصی حضوری با مراجعه به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و ثبت نام در این کارگاه‌ها از ده‌ها عنوان دوره فرهنگی هنری و ادبی بهره‌مند شوند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی افزود: کارگاه‌های تخصصی آنلاین با حضور اساتید برجسته و مجرب استانی و کشوری برگزار می شود.

بینش با اشاره به تمهیدات اتخاذ شده برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از مواد ضد عفونی کننده و ماسک و نیز پذیرش محدود برای ثبت نام علاقه‌مندان در این فعالیت‌ها مورد تاکید است.

وی افزود: با این حال فعالیت این مراکز فرهنگی هنری، در شرایط خاص تابع تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا خواهد بود.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: نزدیک به ۴۰۰ کارگاه فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی در مراکز کانون استان برای ثبت نام کودکان و نوجوانان علاقه‌مند در کتابخانه‌های کانون آماده است.

وی افزود: فعالیت‌های عمومی مراکز فرهنگی، هنری کانون شامل هشت فعالیت کتاب محور از جمله امانت کتاب، بحث کتاب، آشنائی با قرآن و احادیث، مهارت‌های خوب گفتن وخوب شنیدن و خوب گفتن (قصه گوئی) خواهد بود.

بینش ایجاد نشاط و شادابی و تقویت روحیه کودکان و نوجوانان، غنی‌سازی اوقات فراغت و کشف و پرورش استعدادهای هنری و ادبی کودکان و نوجوانان را از جمله اهداف برگزاری فعالیت‌های ویژه تابستان عنوان کرد.

مدیرکل کانون استان آذربایجان شرقی اجرای فعالیت‌های مشترک با دفاتر تسهیل گری استانداری در مناطق محروم را از دیگر برنامه‌های کانون در فصل تابستان عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان به استفاده از خدمات و فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت kpf.ir یا مراکز فرهنگی هنری کانون در تبریز و دیگر شهرهای استان مراجعه کنند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید