کد خبر: 231898
۰
۰
نسخه چاپی

افزایش سرمایه ۸۲ درصدی/ تقسیم سود ۷۰ریالی/ افزایش ۸۵۰ درصدی سود خالص/ ایجاد زمینه برای ورود به بازار بورس در سال ۹۹

برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی و سالیانه سمیکو

در این مراسم گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام سال مالی منتهی به 98.10.30 و دوره ماهه منتهی به 98.12.29 و گزارش حسابرس قانونی قرائت شد و به تایید سهامداران رسید. همچنین شركت حسابرسي آرمان آروين پارس به مدت يكسال برای انجام امور حسابرسی و روزنامه كثيرالانتشار اطلاعات نيز همانند سال گذشته به عنوان مرجع رسانه‌اي شركت سرمايه‌گذاري سميكو انتخاب شدند.

در ادامه این مجمع به پيشنهاد هيئت مديره مقرر شد سهام هر يك از سهامداران در طي مدت دو سال ۸۲ درصد افزايش يافته و ۷۰ ريال نيز به عنوان سود سهام سال گذشته به حساب سهامداران واريز شود.

گفتنی است با تلاش هیئت مدیره، مدیرعامل، مدیران، پرسنل و همراهی سهامداران، سود خالص شرکت برای دوره ۱۴ ماهه نسبت به دوره مشابه سال قبل با رشد ۸۵۰ درصدی به رقم ۱۰۷۰ میلیارد ریال رسیده است.

در پايان امير چراغعلي، مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري كاركنان گروه سايپا در پاسخ به پرسش‌های سهامداران حاضر در مجمع، از تلاش شبانه روزي اين شركت براي ورود سهام سميكو به بازار رسمي بورس تا پايان امسال خبر داد و ابراز اميدواري كرد كه سهامداران در سال ۹۹ بورسي شدن اين شركت را جشن بگيرند.

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید