کد خبر: 231957
۰
۰
نسخه چاپی

وزیر راه و شهرسازی با امام جمعه قزوین دیدار کرد

به گزارش اقتصادآینده نیوز آیت‌الله عبدالکریم عابدینی عصر دوشنبه در دیدار محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: همواره شما را در تلاش برای خدمت به مردم می‌بینیم و ان‌شاءالله هر روز شاهد موفقیت‌های بیشتر شما در عرصه خدمت‌رسانی باشیم.

وی افزود: متأسفانه آن طور که باید نسبت به حفظ زمین‌ها و اراضی قانون‌مند و حکیمانه برخورد نمی‌شود و در استان قزوین اتفاقات بدی در بحث تعدی به اراضی صورت گرفته است. چنین اقداماتی، هم کشور را از نظر فرهنگی و انسانی با مشکل مواجه می‌کند و هم جفا در حق مردم است.

وزیر راه و شهرسازی با امام جمعه قزوین دیدار کرد

آیت‌الله عابدینی خاطرنشان کرد: بسیاری از کشاورزان برای ایجاد یک سرپناه کوچک در باغ و مزارع خود منع قانونی دارند اما کنار همان زمین‌های کشاورزی، ساختمان‌های چند طبقه با رابطه احداث می‌شود و این تعارض‌ها مردم را آزار می‌دهد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: خدای متعال فرموده اگر بخواهیم جامعه‌ای را به نابودی بکشانیم، رفاه‌طلبان زیاده خواه را بر آن جامعه مسلط می‌کنیم و سپس چنین جامعه‌ای را زیرو رو می‌کنیم و به نابودی می‌کشانیم.

منبع:مهر

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید