کد خبر: 244590
۰
۰
نسخه چاپی

۵۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

مجید الهی راد در گفتگو با مهر اظهار کرد: در سال ۹۹ بیش از ۸ هزار خانواده استان به کمیته امداد افزوده شدند و تعداد خانواده‌های تحت پوشش به حدود ۶۰ هزار خانوار رسید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی با اشاره به ایجاد ۳ هزار و ۴۴۴ فرصت شغلی در سال گذشته با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان، بیان کرد: در سال جاری برای ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی ،۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار داریم.

وی در ادامه به ارائه آمار طرح مواسات پرداخت و افزود: در مرحله اول رزمایش مواسات ۳۲ هزار بسته به ارزش ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و در مرحله دوم ۲۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

الهی راد میزان زکات پرداختی در سال جاری را نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در پنج ماه نخست سال جاری حامیان ایتام خراسان شمالی ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده‌اند و ۶۳۴ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشت.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تصریح کرد: مردم خراسان شمالی مجموعاً ۴۳ میلیارد تومان طی سال جاری به کمیته امداد پرداخت کرده‌اند.

وی در پایان گفت: نقاط هزینه کرد دریافتی کمیته امداد دقیقاً مشخص است و هدف این نهاد افزایش اعتماد مردم خواهد بود و در این راستا به طور کامل و شفاف گزارش‌های خود را ارائه می‌دهد.

منبع: مهر

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید