کد خبر: 254910
۰
۰
نسخه چاپی

تفکر بسیجی عصاره انقلاب اسلامی است

تفکر بسیجی عصاره انقلاب اسلامی است

اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امامت تبریز گفت : بدون شک ، سپاه و تفکر بسیجی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بود.

حجت الاسلام و المسلمین رحمانی در نشست خبری سپاه ناحیه امامت به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت : تفکر بسیجی که باعث پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شد ، امروز پا را فراتر از مرزها گذاشته و به عنوان یک تفکر جهانی و الگوی مقاومت در جهان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه یک فرد بسیجی دارای روحیات و اخلاق خاصی است گفت : ایمان ، تقوا ، ولایت مداری ، جهاد در راه خدا ، جان نثاری ، حضور و اقدام به موقع در صحنه های مختلف ، از مهم ترین ویژگی ها و خصایص یک بسیجی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امامت ، در تشریح برنامه های خود در هفته بسیج عنوان کرد : دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر ، دیدار با پیشکسوتان بسیجی ، آگاه سازی سبک زندگی اسلامی در فضای مجازی ، برپایی طرح مطالبه گری از مسئولین با رعایت موازین قانونی و حیطیه اختیارات خود ، تبیین شاخصه های بسیج واقعی به مردم ، از برنامه های فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امامت است.

وی تبیین گستره ولایت مداری برای بسیج ، ترویج فرهنگ کمک مؤمنانه بین مردم ، تبیین عملکرد 41 ساله انقلاب اسلامی در فضای مجازی را از دیگر برنامه های هفته بسیج در حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امامت عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی در پایان با بیان اینکه به دلیل محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد کرونای کشور ، تجمعات و حضور گسترده باعث تشدید شیوع ویروس کرونا می شود، افزود: در نظر داریم از ظرفیت فضای مجازی برای گسترش فرهنگ بسیج ، بیشتر استفاده شود و امیدواریم که بتوانیم گامی موفق برای فرهنگ و تفکر بسیجی برداریم.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید