کد خبر: 255724
۰
۰
نسخه چاپی

اعطای مشوق برای سرمایه گذاران حوزه بهداشت و درمان در منطقه آزاد ارس

اعطای مشوق برای   سرمایه گذاران حوزه بهداشت و درمان در منطقه آزاد ارس

اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : دبیر و عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس از تصویب اعطای مشوق برای سرمایه گذاران حوزه بهداشت و درمان این منطقه در هیات مدیره خبر داد.

غلامحسین کریمی درنشست خبری با خبرنگاران گفت: برای ارتقای کیفی و کمی نظام سلامت و زیرساخت های بهداشت و درمان ارس و نیاز مبرم منطقه به مراکز درمانی به خصوص در شرایط ناشی از شیوع کرونا، معافیت ها و مشوق های لازم برای سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت احداث بیمارستان، کلینیک تخصصی و مراکز پاراکلینیکی در ارس مطرح و در هیات مدیره این سازمان مصوب شد.

وی اظهار کرد: بر اساس این مصوبات، تخفیف در عوارض ساخت و نیز تخفیف در شرایط واگذاری زمین از جمله مشوق هایی هست که برای سرمایه گذاران حوزه بهداشت و درمان ارس در نظر گرفته شده است.

کریمی همچنین از دایر بودن درمانگاه تخصصی ارس تا پایان سال خبر داد و افزود: برای تداوم خدمات پزشکان متخصص در درمانگاه تخصصی ارس نیز مصوب شد تا پایان سال پزشکان متخصص جهت ارائه خدمات به ارسوندان در درمانگاه حضور داشته باشد.

وی یادآوری کرد: تخصیص ۳۰۰ میلیون ریال جهت تامین لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت در قالب پویش معیشت و سلامت ارس از دیگر مواردی بود که در جلسه هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید