کد خبر: 256707
۰
۰
نسخه چاپی

یک بازی سخت و نفس‌گیری را با برد پشت سر گذاشتیم

به گزارش اقتصادآینده نیوز سیروس پور موسوی عصر امروز بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ذوب آهن در نشست خبری، اظهار کرد: حریف امروز ما تیمی با ریشه و قدیمی است.

وی افزود: برخی از بازیکنان جوان را همانند حسین زواره‌ای را با ۱۸ سال سن در این بازی بزرگ محک زدیم و تنها تیمی در ایران هستیم که از دقیقه یک به بازیکنان جوان فضای کار کردن می‌دهیم.

وی در مورد اینکه فقط طالب ریکانی در تیمش گل می‌زند، گفت: ریکانی در هر ۴ بازی ما مهاجم بوده است و سایر بازیکنان بازی‌سازی می‌کنند و طالب با کار گروهی به گل می‌رسد چرا که فوتبال یک بازی گروهی است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد قضاوت مسابقه بیان کرد: داور با زواره‌ای ۱۸ ساله خیلی سخت‌گیرانه رفتار کرد، زواره‌ای از عمد نزد اما نیمکت حریف چون مدام معترض بود، داور تحت تأثیر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هفته آینده با تیم بزرگ دیگری به نام استقلال مسابقه داریم، افزود: به بازیکنانمان ایمان داریم و امیدوارم بتوانیم مقابل استقلال هم سربلند باشیم.

تیم صنعت نفت آبادان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با یک گل تیم ذوب آهن اصفهان را شکست داد.

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید