کد خبر: 265883
۰
۰
نسخه چاپی

استقلال با شکست تراکتور ، انتقام جام حذفی را گرفت

استقلال  با شکست تراکتور ، انتقام جام حذفی را گرفت

اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فوتبال تراکتور با نتیجه یک بر ۳، مقابل استقلال تهران در شهر تبریز شکست خورد.

تیم‌های تراکتور و استقلال تهران در چارچوب دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر یک استقلال به پایان رسید.

در ابتدای این بازی تیم استقلال عملکرد بهتری داشت و موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه تیم میزبان خلق کرد اما مدافعان تراکتور اجازه گلزنی را به بازیکنان استقلال ندادند. در سوی مقابل بازیکنان تیم میزبان هم موقعیت‌هایی روی دروازه استقلال خلق کردند که این موقعیت‌ها هم راهی به دروازه نداشت تا بازی دو تیم با تساوی بدون گل پیگیری شود.

در دقیقه ۲۹ بازی محمد عباس زاده از روی ارسال میثم تیموری صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه این مهاجم با فاصله اندکی از کنار دروازه استقلال عبور کرد. در ادامه این دیدار، بازی پربرخوردتر دنبال شده و بازیکنان استقلال دو بار با کارت زرد داور جریمه شدند.

در دقیقه ۳۸ با اشتباه تراکتوری‌ها، شیخ دیاباته صاحب موقعیت شده و با فریب خط دفاعی و دروازه‌بان تیم میزبان، گل نخست بازی را برای استقلال به ثمر رساند. در ادامه بازی تلاش بازیکنان دو تیم ثمری نداشت تا این نیمه با برتری یک بر صفر استقلال به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم تراکتور شروع خوبی داشت و موقعیت خطرناکی در محوطه جریمه استقلال ایجاد کرد اما مدافعان تیم مهمان اجازه گلزنی را به بازیکنان تراکتور ندادند. در ادامه و در حالی که بازی با مالکیت تراکتور ادامه داشت، مهدی قایدی روی ضد حمله برای دومین بار دروازه تراکتور را باز کرد.

در حالی که تراکتوری‌ها امیدوار به جبران گل‌های خورده بودند، شیخ دیاباته توانست سومین گل استقلال را وارد دروازه تراکتور کند. در این صحنه مدافعان تراکتور فاصله نسبتاً زیادی با مهاجمان استقلال داشتند.

پس از گل سوم استقلال، بازیکنان تراکتور تلاش مضاعفی برای باز کردن دروازه این تیم داشتند. تعویض‌های هجومی این تیم نیز توانست روند بازی را تغییر دهد. در نهایت محمد عباس زاده توانست در دقیقه ۸۰ بازی با پاس مسعود شجاعی دروازه تیم همان را بازکرده و یکی از گل‌های خورده را جبران کند. پس از این گل، بازی سرعت بیشتری گرفت و تراکتوری‌ها باز هم موقعیت گلزنی داشتند اما رشید مظاهری مانع فروپاشی دروازه تیمش شد. این بازی در نهایت با برتری ۳ بر یک استقلال به پایان رسید.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید