کد خبر: 265886
۰
۰
نسخه چاپی

ظرفیت بالای ورزش کشتی در میان جوانان لرستانی

به گزارش اقتصادآینده نیوز، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در دیدار با رئیس هیئت کشتی لرستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شد، در سخنانی با بیان اینکه لرستان ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه ورزش دارد؛ اظهار داشت: جوانان لرستان در زمینه ورزش کشتی، دو و میدانی که نیازمند آمادگی جسمانی بالایی است بسیار موفق هستند.

وی افزود: در جمهوری اسلامی در ورزش گام‌های خوبی برداشته شده است ولی ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد که باید به آنها توجه شود و موفقیت زمانی حاصل می‌شود که در کنار توان دولتی ظرفیت‌های مردمی نیز به کار گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: باید دانش آموزان مستعد در رشته‌های مختلف به سمت ورزش هدایت شوند چراکه هرچقدر در زمینه ورزش هزینه شود سرمایه گذاری است و پیامدهای ارزشمندی دارد و سبب می‌شود راهگشا باشد.

حجت الاسلام شاهرخی بیان کرد: در کنار ورزش قهرمانی باید روحیه پهلوانی، دینی و جوانمردی نیز در بین ورزشکاران استان تقویت شود که میراث گرانقدری از خود به جای بگذارند.

وی ضمن تاکید بر ارتباط ورزشکاران با روحانیت و حوزه‌های علمیه گفت: در اردوهای ورزشی از روانشناسانی که تجربه کارهای دینی و مذهبی دارند بهره گرفته شود و همچنین حضور روحانیت در اردوهای ورزشی جهت تقویت روحیه مذهبی و پهلوانی بسیار مؤثر است.

منبع:مهر

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید