کد خبر: 266908
۰
۰
نسخه چاپی

خدمت به مردم و رضایت آن ها اولویت اصلی مسئولان است

خدمت به مردم و رضایت آن ها  اولویت اصلی مسئولان است

اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : فرمانده سپاه عاشورا گفت: انگیزه‌ها و نگرش‌های مادی نباید جزو اولویت‌های مسئولان انقلاب در نظام اسلامی باشد.

عابدین خرم در آیین معارفه فرمانده جدید سپاه امامت تبریز، خدمت به مردم و رضایت آن ها را اولویت اصلی مسئولان برشمرد و افزود: مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران باید این نکته را به یاد داشته باشند که اولویت اصلی آنها خدمت و جلب رضایت مردم است و نگاه دنیوی در این پست ها و مقام ها باید جزو اولویت های آخر یک مسئول انقلابی قرار بگیرد.

وی خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران را بزرگ ترین نشان و مدال افتخار برای مسئولان دانست و اظهار داشت: باید توجه داشت که خدمت به مسلمین اجر اخروی و بزرگی پیش خداوند متعال دارد و باید قدردان نعمت جمهوری اسلامی باشیم که این فرصت را در اختیار مسئولان قرار داده است.

خرم تغییر و تحول در همه جا را مرسوم و طبیعی خواند و اضافه کرد: مهمترین نکته در این زمینه با جان و دل کار کردن در هر جایگاهی است.

وی اصل ولایت فقیه و اطاعت از فرامین ولی فقیه طبق آیات، احادیث و آموزه های علمای دین را بر همه کس واجب دانست و با بیان اینکه ولایت پذیری و ایثارگری از بارزترین اخلاقیات بسیجیان و سپاهیان است، گفت: همه شهدای انقلاب از اول تا امروز همین ویژگی ها را داشتند چراکه بدون داشتن چنین شاخصه هایی، فدا کردن جان و مال خود امکان پذیر نخواهد بود.

خرم با قدردانی از فرمانده و کارکنان سپاه امامت تبریز، افزود: کارکنان خدوم این مجموعه طی سال های اخیر و به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا، خدمات شایسته و ارزشمندی برای مردم انجام داده اند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید