کد خبر: 274157
۰
۰
نسخه چاپی

۳۸۰ میلیارد تومان تسهیلات بخش کشاورزی در خراسان جنوبی پرداخت شد

به گزارش اقتصادآینده نیوز مهدی فرجامی فرد پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۸۰ میلیارد و ۲۵۷ میلیون تومان تسهیلات کشاورزی در سطح استان پرداخت شده است.

وی از رشد ۲۳۷ درصدی پرداخت تسهیلات نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: این تسهیلات از محل ردیف ۱۲ به کشاورزان پرداخت شده است.

فرجامی فرد اظهار کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۱۲ هزار و ۳۵۷ متقاضی برای اخذ تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی و موفق به اخذ وام شده اند.

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان تسهیلات در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت شده است.

فرجامی فرد از رشد چهار برابری پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: این تسهیلات طی سال گذشته ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی با اشاره به طرح نهضت گلخانه ای در استان بیان کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری بیش از ۱۰۲ میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان تسهیلات در این حوزه پرداخت شده است.

فرجامی فرد با بیان اینکه پرداخت تسهیلات نهضت گلخانه ای هم نسبت به سال های گذشته ۷۳۲ درصد رشد داشته است، اظهار کرد: تسهیلات چند طرح دیگر در زمینه نهضت گلخانه‌ای آماده پرداخت بوده که تا اوایل سال آینده پرداخت می شود.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: از متقاضیان برای دریافت تسهیلات خواستاریم ابتدا با بارگذاری مشخصات و مدارک در سامانه سیتا، ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

منبع: مهر

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید