آغاز طرح تخفیف پاییزه کتاب با مشارکت ۶۳ کتابفروشی در آذربایجان‌شرقی

آغاز طرح تخفیف پاییزه کتاب با مشارکت ۶۳ کتابفروشی در آذربایجان‌شرقی

احمد مرادپور اقتصاد آینده آذربایجان شرقی ) : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: طرح تخفیف پاییزه کتاب با مشارکت ۶۳ کتابفروشی در این استان آغاز شد.

سیدقاسم ناظمی، اعلام کرد: در این طرح ۴۰ کتابفروشی از تبریز و ۲۳ کتابفروشی از شهرستان های مراغه، هشترود، شبستر، مرند، قره‌آغاج، ملکان، عجب‌شیر، بستان‌آباد، میانه، بناب، اسکو، جلفا، اهر و کلیبر مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه این طرح همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است، اظهار داشت: این طرح به مدت پنج روز از امروز ۲۹ آبان‌ تا روز چهارشنبه سوم آذر در سطح استان ادامه دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: در این طرح علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می‌توانند کتاب‌های تالیفی را با یارانه ۲۰ درصدی و کتاب‌های ترجمه را با یارانه ۱۵ درصدی از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کنند.

ناظمی، با بیان اینکه سقف مجاز خرید برای خریداران کتاب ۳۰۰ هزار تومان و سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۶۰ هزار تومان است، ادامه داد: اسامی، مشخصات و آدرس کتابفروشی‌های عضو طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ در پیشخوان فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی به آدرس اینترنتی www.azarsh.ir قابل مشاهده است.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید