کد خبر: 317686
۰
۰
نسخه چاپی

نشست مشترک معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی

نشست مشترک معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی دارای یگان حفاظت امروز سوم آذر با هدف هم افزایی بیشتر در مرکز پلیس پیشگیری ناجا برگزار شد.

نشست مشترک معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، سردار بنی اسدی فر جانشین پلیس پیشگیری ناجا در این نشست گفت: پیشگیری مقدم بر درمان است و از خسارت های غیر قابل جبران جلوگیری می کند.
او گفت: ارتباط مناسب یگان با روابط عمومی در دستگاههای اجرایی موجب هم افزایی شده و می تواند بسیاری از خلاء های کور را پر نماید.

سردار بنی اسدی فر افزود: مسئولان روابط عمومی باید از قدرت ارتباطی بالایی برخوردار باشند و با ایجاد تعامل با دیگران و کسب اطلاعات بتوانند از مهارت و تجارب خود برای پیشبرد اهداف سازمانی استفاده نمایند
وی رعایت اصول اخلاقی، صداقت و امانتداری، حفظ کرامت انسانی و اطلاع رسانی شفاف و روشن را از ویژگی های یک روابط عمومی پویا و کارآمد برشمرد و خاطر نشان کرد: روابط عمومی ها در دستگاههای اجرایی می توانند با آسیب شناسی از حوزه کاری و ماموریتی خود از بسیاری مشکلات و بحران ها پیشگیری نمایند.

**همدلی و هم افزایی؛ فلسفه نشست ناجا با روابط عمومی
در ادامه سرهنگ ساوری معاون اجتماعی پلیس پیشگیری ناجا نیز فلسفه برگزاری این نشست را ایجاد همدلی و همگرایی بین روابط عمومی دستگاههای اجرایی و یگان حفاظت مستقر در این دستگاهها برشمرد و افزود: گام اول همدلی برنامه ریزی است و اگر در رویکرد مدیران همدلی وجود نداشته باشد قطعاً نمی تواند برنامه ریزی درستی شکل بگیرد.
سرهنگ ساوری مسئولین روابط عمومی را مدیران فرهنگی دستگاه های اجرایی برشمرد که می توانند در کنار یگان با هم افزایی و همدلی در پیشبرد اهداف مشترک موثر واقع شوند.

نشست مشترک معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی

وی آموزش و فرهنگ سازی را از ماموریت های اصلی روابط عمومی در حوزه ماموریتی برشمرد و گفت: روابط عمومی می تواند با تولید آثار هنری و تصویری و تهیه فیلم و انتشار کتاب برای انتقال پیام به مخاطبین اقدام نماید و اقلام انتشاراتی و چاپ کتاب و بروشور می تواند برای انتقال پیام و مانایی و ماندگاری آن اثرگذار باشد.
معاون اجتماعی پلیس پیشگیری ناجا در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد یگان حفاظت ناجا در برخی دستگاههای اجرایی گفت: یگان حفاظت توانست در حوزه ماموریتی علاوه بر ایجاد امنیت از بسیاری از آسیب ها پیشگیری نماید.
بر اساس این گزارش، در این نشست مشترک سه نفر از نمایندگان روابط عمومی دستگاه های اجرایی بویژه روابط عمومی سازمان جنگل ها نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه کاری ارائه کردند.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید