کد خبر: 361019
۰
۰
نسخه چاپی

سارقان مسلح در کمتر از ۲۴ ساعت در پردیس بازداشت شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار کیومرث عزیزی روز سه شنبه اظهار داشت: پیرو تماس شهروندی مبنی بر اینکه خودروی مزدا ۳ وی توسط چند نفر بصورت مسلحانه در یکی از محلات شهر پردیس به سرقت رفته موضوع بلافاصله در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی و امنیت شهرستان در صحنه حاضر وبا هماهنگی قضایی وبررسی دوربین های مدار بسته ،رصد اطلاعاتی و عملیاتی وتلاش مستمر موفق به شناسایی و دستگیری سارقان در کمتر از ۲۴ ساعت در شهرهای پردیس،تهران بزرگ،پیشوا و ورامین شدند.

فرمانده انتظامی استان تهران: سارقان مسلح در کمتر از ۲۴ ساعت در پردیس بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان در ادامه بیان داشت،در این عملیات ۶ نفر سارق دستگیر ،خودروی مسروقه به همراه ۲ قبضه سلاح کمری و یک قبضه سلاح شکاری،۴۱عدد فشنگ جنگی،۴ عددفشنگ شکاری ،یک قبضه سلاح سرد،یک رشته دستبند کشف و همچنین یک دستگاه خودرو و موتور سیکلت سارقان توقیف شد.

سردارعزیزی بیان کرد:دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار درسطح شهرستان انجام می شود ومجرمان ومخلان نظم وامنیت بدانند فرزندان ملت در مجموعه انتظامی از عزمی راسخ دربرخورد با آنان برخوردارند واجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد،واز شهروندان تقاضا می شود که در صورت مشاهده موارد مشابه و یا مشکوک سریعا با ۱۱۰تماس بگیرند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید