آموزش‌ها باعث کاهش ۸۰ درصدی حوادث ریلی برای کودکان شد

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، سرهنگ محمود کریمی بعدازظهر چهارشنبه در جمع کارکنان نیروی انتظامی حوزه راه‌آهن شمال‌شرق (۱) به مناسب هفته گرامیداشت نیروی انتظامی ضمن بیان اینکه درگذشته درصد بسیاری از حوادث ریلی متوجه کودکان حاشیه راه‌آهن می‌شد و تلخی‌ها و ناکامی‌های بسیاری به دنبال داشت، ابراز داشت: امروز با ارائه آموزش‌های صحیح به کودکان این حوادث و تصادف ریلی برای کودکان به میزان ۸۰ درصد کاهش یافت.

وی ضمن بیان اینکه ارائه آموزش‌های صحیح به جامعه سنگ بنای رسیدن به توسعه و ارتقای فرهنگ است، افزود: معتقدیم هر چه قدر در حوزه آموزش کار انجام شود و برنامه‌ریزی لازم پیرامون آن صورت گیرد در واقع سرمایه‌گذاری برای آینده خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه آهن شمال شرق (۱) ضمن بیان اینکه با هوشیاری ماموران در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر گام‌های بسیار خوبی برداشته‌شده است، ابراز داشت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب کشف کالای قاچاق در این ناحیه به میزبان ۱۸۰ درصد افزایش یافت.

کریمی ضمن بیان اینکه برای رسیدن به توسعه می‌بایست ابتدا از درگاه امنیت پایدار گذر کرد، تصریح کرد: خوشبختانه در حوزه حمل‌ونقل ریلی توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم که امروز یکی از امن‌ترین جابه‌جایی‌ها برای مسافران است و پلیس با چشمان بیدار و تیزبین خود اجازه حمل کالای قاچاق و مواد مخدر را نمی‌دهد.

وی افزود: پلیس‌راه آهن مسئولیت حفاظت و امنیت ایستگاه‌های قطار را عهده‌دار است و می‌کوشد تا در این راستا بهترین خدمات را به مسافران و شهروندان ارائه دهد.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید