تقویت زیرساخت‌های ورزشی میامی در دستور کار است

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، منوچهر فخری شامگاه دوشنبه در جلسه بررسی و رفع مشکلات استخر شهر میامی به میزبانی ساختمان شماره دو استانداری سمنان ضمن بیان اینکه استخر یکی از مؤلفه‌های تأثیرگذار در بحث افزایش نشاط اجتماعی و گذران مطلوب اوقات فراغت ویژه جوانان است، ابراز داشت: در راستای حل این مشکل و استفاده هرچه سریع‌تر مردم منطقه از مجموعه استخر و رفع مشکلات موجود همه باید کمک کنند.

وی ضمن بیان اینکه توجه به‌ مطالبات مردمی و تلاش برای تقویت زیرساخت‌های تفریحی‌ورزشی برای استفاده مردم و جوانان میامی از اولویت‌های اصلی است، افزود: روند اجرایی و پیگیری رفع مشکلات و موانع صدور سند مالکیت این استخر ورزشی توسط اداره راه و شهرسازی شرق استان انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه فراهم‌سازی زیرساخت‌های موردنیاز ازجمله آب، برق، گاز و معبر ورودی این مجموعه نیز توسط فرمانداری با دستگاه‌های متولی می‌بایست انجام شود، ابراز داشت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه و استفاده مردم و جوانان میامی از این استخر باشیم.

استخر میامی در مرحله پایانی

فرماندار میامی نیز در این نشست ضمن بیان اینکه استخر  این شهر یک مجموعه موردنیاز در بحث اوقات فراغت و افزایش نشاط اجتماعی در بین جوانان و مردم این منطقه است، ابراز داشت: تکمیل و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این‌ مجموعه، یکی از مطالبات جدی مردم و جوانان است.

احمد ملایری در ادامه تصریح کرد: مراحل ساخت مجموعه استخر میامی تاکنون پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است و در مراحل پایانی قرار دارد.

وی افزود: می‌بایست برای تکمیل این مهم توجه ویژه‌ای صورت گیرد و با در نظر گرفتن اعتبارات لازم، هرچه سریع‌تر شاهد بهره‌برداری از این مجموعه تفریحی‌ورزشی باشیم.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید