سمن‌ها گام‌های بلندی برای رفع مشکلات جوانان برداشته‌اند

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، سجاد سالک شامگاه پنج‌شنبه در دومین انتخابات مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان سمنان بابیان اینکه امروز جایگاه سازمان‌های مردم‌نهاد در رفع مشکلات مردم بدیهی و ویژه است، تأکید کرد: سمن‌ها بازتاب‌دهنده مشکلات و موانع هستند.

وی انتخابات مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان سمنان را گامی برای ساماندهی فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد دانست و تأکید کرد: مجمع می‌تواند تأثیرگذاری سمن‌ها را مضاعف کند.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، گفت: سمن‌ها با اشراف به مسائل کشور درراه رفع موانع همکاری خوبی را با دستگاه‌های اجرایی داشته‌اند.

سالک بابیان اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد در سال‌های گذشته گام‌های بلندی را برای رفع مشکلات جوانان برداشته‌اند که باید از این نقش بسزا، تقدیر کرد، تأکید داشت: همراهی با مردم و بودن در کنار دولت دو ویژگی اصلی سمن‌ها است که به رفع مشکلات منتج می‌شود.

وی بخش دوم سخنان خود را به مسائل درون استان سمنان اختصاص داد و با قدردانی از تلاش‌های سمن‌ها در زمینه‌های مختلف، تأکید کرد: سمن‌های فعال در استان علاوه بر رسالت تخصصی که دارند در زمینه عام نیز توانسته‌اند کمک‌رسان خوبی باشند.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان درباره تعامل این وزارت‌خانه با استانداری سمنان، توضیح داد: دفتر امور اجتماعی و فرهنگی  استانداری تفاهم‌نامه‌ای توسط وزارت ورزش و جوانان با وزارت کشور در خصوص سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان انعقاد کرده است.

سالک افزود: تعامل خوب سمن‌ها و همراهی با دولت برای رفع مشکلات مردمی در زمره بخش‌های مورد تأکید در این تفاهم‌نامه محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، دومین مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان سمنان شامگاه پنج‌شنبه در سمنان برگزار شد و اعضای این مجمع معرفی شدند.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید